Užgavėnės Marijampolėje

Sk, 2022-02-27 (10:00 - 18:00)

40.00€ - 60.00€
vasario
27 Sekmadienis

Užgavėnės Marijampolėje

Sk, 2022-02-27 (10:00 - 18:00)
J.Basanavičiaus a. Marijampolė

Informacija ir dalyvavimo sąlygos

Renginio data: 2022 02 27
Vieta: J.Basanavičiaus a. Marijampolė
Š.m vasario 27 d, organizuojama tradicinė Lietuvių šventė UŽGAVENĖS.
Sūduvos sostinėje žaismingai, šmaikščiai ir solidariai pavasario išsiilgę marijampoliečiai stengsis išvyti žiemą iš kiemo.
Nepraleisk progos sudalyvauti, pasigrožėti į kostiumais pasipuošusius visus susirinkusius. Bus gausu muzikos,triukšmingų šėlionių, smagių varžytuvių.

KVIEČIAME DALYVAUT švetinėje mugėje:
– Tautodailininkus
– Amatininkus
– Meistrų kūrėjų asociacijos narius
– Tautinio paveldo atstovus
– Smulkiuosius verslininkus,ūkininkus ir kitus, norinčius pristatyti savo amatą bei prekes šiame nuostabiame renginyje.
Kita informacija:
RENGINIO DATA: 2022.02.27
RENGINIO VIETA: J. Basanavičiaus a. Marijampolėje
MUGĖS DARBO LAIKAS: 10:00 – 18:00 val.
PASIRUOŠIMO LAIKAS: 08:00 – 10:00 val.
TRANSPORTAS: Automobiliai į muges zoną įleidžiami nuo 08:00 iki 9:50 (pasiruošimui) ir nuo 16:10 (išvykimui). Dalyvių automobiliai turi būti pašalinti iš mugės zonos po pasiruošimo iki 10:00, nesilaikant nurodymų, bus taikoma administracinė bauda. Į J. Basanavičiaus alėją sunkiasvoriui transportui (daugiau nei 3,5t) įvažiuoti DRAUDŽIAMA.

PREKYBOS ĮRANGA: prekybos įranga dalyvaujantis asmuo, privalo pasirūpinti pats. Dalyvauti mugėje tik su BALTOS SPALVOS PALAPINĖMIS.
ELEKTRA: dėl elektros tiekimo, kreiptis asmeniškai į organizatorių.
PREKYBA ALKOHOLIU: šiame renginyje prekyba alkoholiu negalima.
APSAUGA: Renginio metu dalyvis atsako už jam paskirtos vietos, turimų prekių/gaminių saugumą. Mugės teritorija saugoma – NĖRA.
REGISTRACIJOS TVARKA IR APMOKĖJIMAS: registracija vykdoma www.myfest.lt svetainėje užpildant registracijos formą. Gavus registracijos formą ir ją patvirtinus, sulauksite išankstinio apmokėjimo sąskaitos. Sąskaita turi būti apmokėta ne vėliau kaip per 3 kalendorines dienas, kitu atveju Organizatorius pasilieka teisę anuliuoti registraciją neinformavus. Apmokėjus sąskaitą laiku, sulauksite registracijos patvirtinimo el.paštu. Šis patvirtinimas įrodo, kad sėkmingai užsiregistravote renginyje ir Jums bus suteiktas leidimas su paskirtos prekybinės vietos numeriu.
Organizatorius pasilieka teisę atrankos būdų registraciją patvirtinti ar atmesti, vykdant dalyvių atranką atsižvelgiant į gaminių asortimentą, kokybę ar dalyvių kiekį.
SĄSKAITOS FAKTŪROS: Sąskaitos faktūros siunčiamos po renginio, registracijos formoje nurodytu el.paštu.
DALYVAVIMO KAINA: Kainos nurodytos registracijos formoje, kurią rasite www.myfest.lt svetainėje.
DALYVAVIMO TVARKA: Renginio dalyvis privalo užimti tik jam skirtą plotą ir neturi teisės išeiti už jo ribų. Dalyvis privalo laikytis švaros, palikti tvarkingą vietą po renginio. Visas susikaupusias atliekas renginio metu išmesti į teritorijoje esančius konteinerius.
Nesutvarkius po renginio savo darbo vietos ir palikus šiukšles bus skiriamos baudos iki 50 Eur.
Renginio metu draudžiama vartoti alkoholį ir kitas svaiginančias medžiagas. Dalyviams skirtos prekybinės vietos pagrindas gali būti nelygus, šlapias,su sniegu. Mugės organizatorius pasilieka teisę keisti dalyvio vietą dėl iškilusių nenumatytu sąlygų. Dalyviui neatvykus į renginio vietą pasiruošimui skirtu laiku,priskirta vieta gali būti perleista kitam mugės dalyviui. Atvykus pavėlavus, organizatorius turi teisę dalyvio nepriimti į renginį, kad netrikdytų viso renginio tvarkos arba skirti kitą vietą pagal susidariusią situaciją.
Organizatorius pasilieka teisę atrankos būdų registraciją patvirtinti ar atmesti, vykdant dalyvių atranką atsižvelgiant į gaminių asortimentą, kokybę ar dalyvių kiekį.
Prekybai vietas skiria organizatorius, atsižvelgdamas į dalyvio gaminių asortimentą, iš anksto suderintą vietų išdėstymo schemą (informacija bus pildoma)
ŽALOS ATLYGINIMAS: Dalyvis įsipareigoja atlyginti Organizatoriui ir/ar tretiesiems asmenims bet kokią žalą, kuri būtų padaryta renginio metu, pasiruošimo renginiui metu ar po jo.
ATSISAKYMAS DALYVAUTI: Dalyvis turi teisę per 3 dienas nuo registracijos formos pateikimo datos raštu atsisakyti dalyvauti renginyje ir atgauti 100 proc. organizatoriui sumokėtų mokesčių. Mokestis negrąžinamas, jei dalyvis praleido šiame punkte nustatyto pranešimo apie atsisakymą dalyvauti renginyje terminą. Parduoti vietą trečiajam asmeniui galima tik gavus Organizatoriaus sutikimą.
BAIGIAMOSIOS SĄLYGOS: Šios Dalyvavimo renginyje sąlygos ir Dalyvio Organizatoriui pateikta REGISTRACIJOS FORMA yra dvišalis Organizatoriaus ir Dalyvio susitarimas su visomis juridinėmis pasekmėmis. Dalyvis, paspaudęs „Registruotis” ir sutikęs su “dalyvavimo sąlygomis” patvirtina savo įsipareigojimą jų laikytis.

Kyla klausimų?
Susisiekite ir mes jums atsakysime.

Kalendorius

Renginio pradžia:

Sekmadienis, 2022-02-27

10:00 - 18:00  

Palikti atsiliepimą apie renginį

Refund Policy

Darbo laikas
I-V 10.00-17.00
Siųsti žinutę

Laiškas išsiųstas

Send mail failed

Please enter input field

MyFest – sukurta prekybininkams

Meniu

Kontaktai

Žirmūnų g. 139, LT-09120 Vilnius
© 2024 MyFest. Visos Teisės Saugomos. Tinklalapį kūrė - MadridoWeb