Šiek Tiek Apie Mus

Mūsų istorija

Myfest.lt – renginių organizavimo profesionalai, veiklą pradėję nuo 2015 metų. Specializuojamės bendradarbiaujant su Lietuvos miestais, įgyvendinant miestų šventes, muges bei parodas nuo idėjos vystymo iki nepriekaištingo rezultato įgyvendinimo.

Myfest.lt renginiuose galite atrasti naujų kontaktų, garsinti savo prekės ženklą, plėtoti verslo galimybes ir nuolat tobulėti. Myfest.lt organizuojami renginiai būna įvairiapusiški, spalvingi ir juose galima rasti kokybiškų, išskirtinių gaminių, kadangi bendradarbiaujame su amatininkai, meistrų kūrėjų asociacijos nariais, tautodailininkais, Lietuvos ūkininkais, smulkiaisiais verslininkais, tautinio ir kulinarinio paveldo atstovais, Lietuvos ir užsienio šalių dizaineriais, taip pat svečiais iš artimųjų kaimyninių šalių, kurie papildo mūsų gretas ir pristato savo išskirtinę produkciją.

Myfest.lt komanda užima profesionalią poziciją marketingo srityje. Renginiams viešinti naudojame tiek tradicines, tiek skaitmenines rinkodaros priemones. Orientuojames į socialinių tinklų reklamos kampanijas, radiją, televiziją bei spaudą ir siekiame aukščiausio sklaidos rezultato, taip užtikrindami renginių kokybę.

Jau daugiau kaip 7 metai su Jumis!

Myfest.lt registravimosi sistema patogiai pritaikyta mugių ir parodų dalyviams, yra moderni, nesudėtinga naudotis: galimybė pasirinkti norimą vietą, susikurti asmeninę paskyrą, gauti naujienlaiškius apie vyksiančius renginius ir kt.

Myfest.lt yra lojalūs savo partneriams bei klientams, iškilusius klausimus sprendžia operatyviai ir nuoširdžiai. Vertina nenutrūkstamą bendradarbiavimo ryšį, garantuoja renginio priežiūrą bei kokybišką koordinavimą.

Myfest.lt patirtis sėkmingai atspindi Molėtų, Ukmergės, Utenos, Jonavos, Kėdainių, Zarasų, Telšių miestų šventėse bei kituose jų renginiuose. Panevėžio triatlonas, Dainų šventė, Varėnos Grybų šventė, Marijampolės, Mažeikių, kt. miestų eglučių įžiebimai, “Būk Stilinga”, “Pagaminta Lietuvoje” ir begalės kitų renginių yra neatsiejama mūsų darbo dalis.

Atsiliepimai

Ką apie mus kalba mūsų klientai

MyFest – sukurta prekybininkams

Kontaktai

Žirmūnų g. 139, LT-09120 Vilnius
© 2024 MyFest. Visos Teisės Saugomos. Tinklalapį kūrė - MadridoWeb