RENGINIO ORGANIZATORIAUS“MYFEST” DALYVAVIMO SĄLYGOS

 

PASIRUOŠIMO LAIKAS: prekybinių vietų pasiruošimo laikas: dvi valandos iki renginio pradžios

PABAIGOS LAIKAS: Renginio pabaigos laikas, pažymėtas renginio aprašyme.

REGISTRACIJOS TVARKA IR APMOKĖJIMAS: registracija vykdoma MyFest.lt svetainėje, pildant online registracijos formą. Gavus registracijos formą ir ją patvirtinus, sulauksite išankstinio apmokėjimo sąskaitos. Sąskaita turi būti apmokėta, ne vėliau, kaip per 3 kalendorines dienas, kitu atveju registracija anuliuojama automatiškai.

Apmokėjus sąskaitą laiku, sulauksite registracijos patvirtinimo el.paštu. Šis patvirtinimas įrodo, kad sėkmingai užsiregistravote renginyje ir Jums neužilgo bus suteiktas leidimas su paskirtos prekybinės vietos numeriu.

SĄSKAITOS FAKTŪROS: Sąskaitos faktūros siunčiamos po renginio, registracijos formoje nurodytu el.paštu.

DALYVIAI PREKIAUJANTYS ALUMI: registruojantis į renginį, kurio metu leidžiama prekiauti alumi išsinešimui, privaloma pateikti ilgalaikę licenciją verstis alkoholio prekyba. Informuojame, kad šiame renginyje draudžiama pilstyti alų ir gerti vietoje, GALIMA PREKYBA ALUMI TIK IŠSINEŠIMUI. Pažeidus šią sąlygą,numatoma bauda ir dalyvis bus šalinamas iš mugės.

DALYVAVIMO KAINA:

Kainos nurodytos registracijos formoje www.myfest.lt

 

DALYVAVIMO TVARKA

Renginio dalyvis privalo užimti tik jam skirtą plotą ir neturi teisės išeiti už jo ribų. Dalyvis privalo  laikytis švaros, palikti tvarkingą vietą po renginio. Visas susikaupusias atliekas renginio metu išmesti i teritorijoje esančius konteinerius.

Nesutvarkius po renginio savo darbo vietos ir palikus šiukšles bus skiriamos baudos iki 50 Eur.

Renginio metu draudžiama vartoti alkoholį ir kitas svaigiasias medžiagas.

Dėmesio į aikštę įvažiuoti sunkiasvoriams, krovininiams automobiliams į mugės teritoriją GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA (max. iki 3,5 t)! Pažeidus šį DRAUDIMĄ, dalyvio duomenys bus perduoti Kelių policijai, kur asmuo atsakys už pažeidimą LRĮ nustatyta tvarka. Pažeidus šią sąlygą dalyvis bus šalinamas iš renginio be teisės susigrąžinti mokestį už dalyvavimą, bei yra numatyta bauda už sąlygų nevykdymą iki 100Eur.

 

APSAUGA

Renginio metu dalyvis atsako už jam paskirtos vietos, turimų prekių/gaminių saugumą. Mugės teritorija saugoma – NĖRA.

PREKYBINĖS ĮRANGOS NUOMA: 

Galime pasiūlyti paslaugą: palapinių nuoma, bei prekybinio ploto įrengimas – susisiekti su organizatoriumi asmeniškai.

ELEKTROS TIEKIMAS: kreiptis į renginio organizatorių.

 

Renginio metu bus suteikiama galimybė pasijungti elektrą, įkainiai ir atsiskaitymas už elektros energiją derinami individualiai, po pateiktos užklausos su reikalingais KW. Dalyvis, kuriam reikalinga elektros prieiga, įsipareigoja naudoti ir pajungti tik techniškai tvarkingus ir saugumo reikalavimus atitinkančius įrengimus. pasijungimui privalo turėti bent 40 m. kabelius.

Elektra bus teikiama tik renginio metu. – informacija ar yra galimybė tiekti elektros energija, žr.registracijos formoje.

 

BENDROSIOS SĄLYGOS

Dalyvis turi teisę per 3 dienas nuo registracijos formos pateikimo datos, raštu atsisakyti dalyvauti renginyje ir atgauti 100 proc. organizatoriui sumokėtų mokesčių.

Mokestis negrąžinamas, jei dalyvis praleido šiame punkte nustatyto pranešimo apie atsisakymą dalyvauti renginyje terminą.

 

BAIGIAMOSIOS SĄLYGOS

Šios Dalyvavimo renginyje sąlygos ir Dalyvio Organizatoriui pateikta paraiška yra dvišalis Organizatoriaus ir Dalyvio susitarimas su visomis juridinėmis pasekmėmis.

Dalyvis, paspaudęs „Registruotis”, patvirtina savo įsipareigojimą laikytis šių Dalyvavimo sąlygų.

Dalyvis, sutikęs su šiomis sąlygomis, patvirtina savo įsipareigojimą jų laikytis.

MyFest – sukurta prekybininkams

Meniu

Kontaktai

Žirmūnų g. 139, LT-09120 Vilnius
© 2024 MyFest. Visos Teisės Saugomos. Tinklalapį kūrė - MadridoWeb