Trauk stintelę 2022

Št, 2022-02-26 (10:00 - 15:00)

35.00€ - 45.00€
vasario
26 Šeštadienis

Trauk stintelę 2022

Št, 2022-02-26 (10:00 - 15:00)
Palūšė, Ignalinos sen.

Informacija ir dalyvavimo sąlygos

Jau vasario 26 dieną Palūšėje, Ignalinos raj. vyks tradicinė, agurkais kvepianti Palūšės žiemos šventė „Trauk stintelę“. Bus pristatomi tradiciniai Ežerų krašto amatai- žvejyba ir žuvininkystė. Miesto gyventojus ir svečius džiugins edukacinėse programos, ekspozicijos bei gardi žuvienė.
RENGINIO DATA: 2022-02-26
RENGINIO LAIKAS: 10-15 val.
REGISTRACIJOS PABAIGA: 2022-02-20
„Trauk stintelę 2022“ numatoma šventės programa:
9:00 – žvejų mėgėjų varžytuvės (registracija 8:00)
9:30 – pažintinis pėsčiųjų žygis po Palūšės apylinkes (nuo ANP lankytojų centro)
11:00 – sutartinių ratas sutarimo palapinėje ( dalyvaus Utenos, Molėtų, Ignalinos ir Zarasų sutartinių giedotojų grupės)
12:00 – šventės atidarymas
Molėtų, Utenos, Zarasų, Ignalinos folkloro kolektyvų koncertai
Sausumos „stintos“ traukimo su bobomis, sunkiausios Palūšės „stintelės“ kilnojimo varžybos
13:00 – Tradicinės muzikos kapelos „Sutaras“ koncertas
14.00 – Grupės „Kitava“ koncertas
Nuo 11:00 iki 15:00 ant Lūšių ledo vyks parodomoji stintelių žejyba sukant bobas 2021 m. įtraukta į Lietuvos nematerialaus kultūros paveldo sąvadą.
Visos šventės metu vyks:
Tradicinių amatų dirbinių ir žuvies mugė
Ant laužo čirškintų stintelių ir įvairiausių žuvienių ragautuvės
Blusturgis
Stintelių traukimo pasitelkiant bobas ir „Trauk stintelę“ švenčių fotoakimirkų paroda
Geriausių rąsto pjovėjų rinkimai
Kaimyno stintos lupimo varžytuvės
Ledo ritulio varžybos
Etnopramogos mažiems ir dideliems
Medinių stintelių spalvinimo pramoga
Ledo rogutės ant Lūšių
Pasikaitinti kvies pirčių kompleksas
Prižadam – atvykus su gera nuotaika, blogo oro nebus!

Organizatoriai ir partneriai:
Palūšės kaimo bendruomenė, Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direkcija, Ignalinos rajono savivaldybė, Ignalinos seniūnija, Ignalinos kultūros ir sporto centras, UAB Aukštaitijos verslo centras, UAB Trainiškis
Rėmėjai:
UAB Kibis, KŪB Danalta, UAB Užubaliai, Restoranas – kavinė Žuvėdra, UAB Ignolitos mediena, UAB Gaudeo Investment, UAB Pjūklininkas, Baidarių uostas, Palūšės valtinė, Nijolė Nagurnaitė
Informaciniai rėmėjai:
Radijo stotis „Kelyje“, Ignalinos rajono laikraščiai „Mūsų Ignalina“ ir „Ignalinos diena“, UAB Ignalinos televizija

DALYVAVIMO SĄLYGOS:
PREKYBOS ĮRANGA: prekybos įranga dalyvaujantis asmuo, privalo pasirūpinti pats. Renginio organizatorius informuoja, dalyvavimas galimas TIK su BALTOS SPALVOS PALAPINĖMIS.
ELEKTRA: Elektros organizatorius NESUTEIKIA.
LEIDIMAS PREKIAUTI: nusipirkus vietą mugėje, leidimas prekiauti yra suteikiamas tik registracijos formoje nurodytai įmonei ar asmeniui ir tik tiems produktams, kuriuos nurodote registracijos formoje, atvykus su kitomis prekėmis, nei nurodyta registracijos formoje,privalėsite atlaisvinti prekybos vietą. Nusižengus šiai sąlygai, pinigai už dalyvavimą renginyje nėra grąžinami.
APSAUGA: Renginio darbo metu dalyvis atsako už jam paskirtos vietos, turimų prekių/gaminių saugumą. Mugės metu teritorija nebus saugoma apsaugos komandos.
REGISTRACIJOS TVARKA IR APMOKĖJIMAS: registracija vykdoma užpildant registracijos formą. Gavus registracijos formą ir ją patvirtinus, sulauksite išankstinio apmokėjimo sąskaitos. Sąskaita turi būti apmokėta, ne vėliau, kaip per 3 kalendorines dienas, kitu atveju Organizatorius pasilieka teisę anuliuoti registraciją neinformavus. Apmokėjus sąskaitą laiku, sulauksite registracijos patvirtinimo el.paštu. Šis patvirtinimas įrodo, kad sėkmingai užsiregistravote renginyje ir Jums bus suteiktas leidimas su paskirtos prekybinės vietos numeriu.
SĄSKAITOS FAKTŪROS: Sąskaitos faktūros siunčiamos po renginio, registracijos formoje
nurodytu el.paštu.
DALYVAVIMO KAINA: Kainos nurodytos registracijos formoje.
DALYVAVIMO TVARKA: Renginio dalyvis privalo užimti tik jam skirtą plotą ir neturi teisės išeiti už jo ribų. Dalyvis privalo laikytis švaros, palikti tvarkingą vietą po renginio. Visas susikaupusias atliekas renginio metu išmesti i teritorijoje esančius konteinerius.
Nesutvarkius po renginio savo darbo vietos ir palikus šiukšles bus skiriamos baudos iki 50 Eur. Renginio metu draudžiama vartoti alkoholį ir kitas svaigiasias medžiagas. Dalyviams skirtos prekybinės vietos pagrindas gali būti nelygus, šlapias, su sniegu. Mugės organizatorius pasilieka teisę keisti dalyvio vietą dėl iškilusių nenumatytu sąlygų. Dalyviui, neatvykus į renginio vietą pasiruošimui skirtu laiku, priskirta vieta gali būti perleista kitam mugės dalyviui. Atvykus pavėlavus, organizatorius turi teisę dalyvio nepriimti į renginį, kad netrikdyti viso renginio tvarkos arba skirti kitą vietą pagal susidariusią situaciją.
ŽALOS ATLYGINIMAS: Dalyvis įsipareigoja atlyginti Organizatoriui ir/ar tretiesiems asmenims bet kokią žalą, kuri būtų padaryta renginio metu, pasiruošimo renginiui metu ar po jo.
ATSISAKYMAS DALYVAUTI: Dalyvis turi teisę per 3 dienas nuo registracijos formos pateikimo datos, raštu atsisakyti dalyvauti renginyje ir atgauti 100 proc. organizatoriui sumokėtų mokesčių. Mokestis negrąžinamas, jei dalyvis praleido šiame punkte nustatyto pranešimo apie atsisakymą dalyvauti renginyje terminą. Parduoti vietą trečiajam asmeniui galima tik gavus Organizatoriaus sutikimą.
BAIGIAMOSIOS SĄLYGOS: Šios Dalyvavimo renginyje sąlygos ir Dalyvio Organizatoriui pateikta REGISTRACIJOS FORMA yra dvišalis Organizatoriaus ir Dalyvio susitarimas su visomis juridinėmis pasekmėmis. Dalyvis, paspaudęs „Registruotis“ ir sutikęs su „dalyvavimo sąlygomis“ patvirtina savo įsipareigojimą jų
laikytis.
DALYAVIMO SĄLYGOS LYGIOS ORGANIZATORIAUS IR DALYVIO SUTARČIAI. Užsiregistravęs į mugė dalyvis sutinka su dalyvavimo sąlygose esančiais punktais bei prisiima visišką atsakomybę už įsipareigojimų vykdymą, bei galimas pasėkmes.
DALYVIO ĮSIPAREIGOJIMAI
DALYVIS įsipareigoja mugės metu prekiauti griežtai tik Šalių suderintu ir registracijos anketoje nurodomu prekių asortimentu.
DALYVIS įsipareigoja laiku ir savo sąskaita pasirūpinti visais privalomais dokumentais: valstybės institucijų reikalaujamais leidimais, licenzijomis bei kt., išskyrus leidimus prekiauti renginio metu, jais pasirūpina mugės ORGANIZATORIUS. DALYVIS privalo užtikrinti, kad jo turimi leidimai ir licenzijos mugės metu galioja.
DALYVIS įsipareigoja užtikrinti įrenginių, ar kito materialaus turto, esančio prekybiniame plote, saugumą, grindinio bei želdinių išsaugojimą.
DALYVIS įsipareigoja laikytis teisės aktų reikalavimų, reglamentuojančių prekybą viešoje vietoje, aplinkos apsaugą, priešgaisrinę saugą, sveikatos ir sanitarijos reikalavimus ir pan.
DALYVIS įsipareigoja neperleisti savo prekybai skirtos vietos tretiesiems asmenims be išankstinio raštiško ORGANIZATORIAUS sutikimo.
DALYVIS įsipareigoja prižiūrėti prekybos vietą laikyti ją švarią ir tvarkingą.
DALYVIS patvirtina, kad yra atsakingas už bet kokią padarytą žalą suteiktai prekybos vietai, joje esančiai įrangai bei tinklams. Jei tokia žala atsirado dėl DALYVIO, ar su jo vykdoma veikla susijusių priežasčių, jo darbuotojų, klientų, lankytojų ar kitaip susijusių asmenų kaltės. Tokiu atveju DALYVIS privalo nedelsiant savo lėšomis pašalinti tokius gedimus ir/ar apmokėti ORGANIZATORIUI visas su tokių gedimų pasekmėmis susijusias išlaidas.
DALYVIUI pažeidus susitarimą prekiauti sutartyje nurodyto asortimento gaminiais, ORGANIZATORIUS turi teisę vienašališkai nutraukti bendradarbiavimą, bei uždrausti tolesnį prekybos vykdymą renginio metu, o DALYVIS privalo ne ginčo tvarka sumokėti ORGANIZATORIUI 200 Eur. (du šimtus eurų) baudą ir negrąžinti sumokėtų mokesčių už prekybos vietą.

Kyla klausimų?
Susisiekite ir mes jums atsakysime.
Greta +37064677457 greta@myfest.lt

Kalendorius

Renginio pradžia:

Šeštadienis, 2022-02-26

10:00 - 15:00  

Palikti atsiliepimą apie renginį

Refund Policy

Darbo laikas
I-V 10.00-17.00
Siųsti žinutę

Laiškas išsiųstas

Send mail failed

Please enter input field

MyFest – sukurta prekybininkams

Meniu

Kontaktai

Žirmūnų g. 139, LT-09120 Vilnius
© 2024 MyFest. Visos Teisės Saugomos. Tinklalapį kūrė - MadridoWeb