PAGAMINTA LIETUVOJE – Alytus

Št, 2022-04-09 (10:00 - 18:00)

33.00€ - 39.00€
balandžio
09 Šeštadienis

PAGAMINTA LIETUVOJE – Alytus

Št, 2022-04-09 (10:00 - 18:00)
S. Dariaus ir S. Girėno g. , Alytus

Informacija ir dalyvavimo sąlygos

ADRESAS: Rotušės a., S. Dariaus ir S. Girėno g.

RENGINIO DATA: 2022-04-09 10.00-18.00 VAL.

REGISTRACIJA JAU NETRUKUS.

„Pagaminta Lietuvoje“ Amatų, tautodailės ir kulinarinio paveldo mugė vyks jau balandžio 09 dieną Alytaus mieste!

Kviečiame Alytaus miesto gyventojus ir svečius ne tik pasidabinti Lietuvos mados bei dizaino kūriniais, bet ir įsigyti Lietuvos kulinarinio paveldo produktų!

Kviečiame dalyvauti unikalaus dizaino bei gamintojų atstovus; papuošalų bei aksesuarų kūrėjus; populiariausių, ekologiškų bei nišinių kosmetikos ir kūno priežiūros prekių ženklų atstovus; namų interjero kūrėjus; vaikų drabužėlių bei aksesuarų dizainerius bei žaislų kūrėjus. Taip pat mugėje labai laukiami kulinarinio paveldo atstovai, ūkininkai bei kiti smulkieji verslininkai, norintys pristatyti savo amatą bei prekes šiame renginyje.

LAUKIAME:

  • Tautodailinkų;
  • Amatininkų;
  • Meistrų kūrėjų asociacijos narių;
  • Tautinio paveldo atstovų;
  • Dizainerių;
  • Kulinarinio paveldo atstovų;1
  • Smulkiųjų verslininkų, norinčių pristatyti savo amatą bei prekes šiame renginyje.

PREKYBA GALIMA TIK IŠ BALTŲ PALAPINIŲ (3X3). PREKYBOS ĮRANGOS ORGANIZATORIUS NESUTEIKIA.

ELEKTROS ORGANIZATORIUS NESUTEIKIA!

DĖMESIO!!! Alkoholiu prekyba negalima!

Kita informacija:

RENGINIO DATA: 2022.04.09

RENGINIO VIETA: 2022-04-00 10.00-18.00 VAL.

MUGĖS DARBO LAIKAS: 2022.04.09 10.00-18.00 VAL.

PASIRUOŠIMO LAIKAS: 2022.04.09 08:00 – 10:00 val.

PREKYBOS ĮRANGA: baltos spalvos palapinės (pasirūpina patys prekybininkai).

 

APSAUGA: Renginio metu dalyvis atsako už jam paskirtos vietos, turimų prekių/gaminiųsaugumą.

REGISTRACIJOS TVARKA IR APMOKĖJIMAS: registracija vykdoma www.myfest.lt svetainėje užpildant registracijos formą. Gavus registracijos formą ir ją patvirtinus, sulauksite išankstinio apmokėjimo sąskaitos. Sąskaita turi būti apmokėta, ne vėliau, kaip per 3 kalendorines dienas, kitu atveju Organizatorius pasilieka teisę anuliuoti registraciją neinformavus. Apmokėjus sąskaitą laiku, sulauksite registracijos patvirtinimo el.paštu. Šis patvirtinimas įrodo, kad sėkmingai užsiregistravote renginyje ir Jums bus suteiktas leidimas prekybai su Jūsų rezervuotos vietos numeriu.

SĄSKAITOS FAKTŪROS: Sąskaitos faktūros siunčiamos po renginio, registracijos formoje nurodytu el.paštu.

DALYVAVIMO KAINA: Kainos nurodytos registracijos formoje, kurią rasite www.myfest.lt svetainėje.

DALYVAVIMO TVARKA: Renginio dalyvis privalo užimti tik jam skirtą plotą ir neturi teisės išeiti už jo ribų. Dalyvis privalo  laikytis švaros, palikti tvarkingą vietą po renginio. Visas susikaupusias atliekas renginio metu išmesti i teritorijoje esančius konteinerius. Nesutvarkius po renginio savo darbo vietos ir palikus šiukšles bus skiriamos baudos nuo 50 Eur. Renginio metu draudžiama vartoti alkoholį ir kitas svaigiasias medžiagas. Dalyviams skirtos prekybinės vietos pagrindas gali būti nelygus, šlapias, su sniegu. Mugės organizatorius pasilieka teisę keisti dalyvio vietą dėl iškilusių nenumatytu sąlygų. Dalyviui, neatvykus į renginio vietą pasiruošimui skirtu laiku, priskirta vieta gali būti perleista kitam mugės dalyviui. Atvykus pavėlavus, organizatorius turi teisę dalyvio nepriimti į renginį, kad netrikdyti viso renginio tvarkos arba skirti kitą vietą pagal susidariusią situaciją.

ŽALOS ATLYGINIMAS: Dalyvis įsipareigoja atlyginti Organizatoriui ir/ar tretiesiems asmenims bet kokią žalą, kuri būtų padaryta renginio metu, pasiruošimo renginiui metu ar po jo.

ATSISAKYMAS DALYVAUTI: Dalyvis turi teisę per 3 dienas nuo registracijos formos pateikimo datos, raštu atsisakyti dalyvauti renginyje ir atgauti 100 proc. organizatoriui sumokėtų mokesčių. Mokestis negrąžinamas, jei dalyvis praleido šiame punkte nustatyto pranešimo apie atsisakymą dalyvauti renginyje terminą. Parduoti vietą trečiajam asmeniui galima tik gavus Organizatoriaus sutikimą.

BAIGIAMOSIOS SĄLYGOS: Šios Dalyvavimo renginyje sąlygos ir Dalyvio Organizatoriui pateikta REGISTRACIJOS FORMA yra dvišalis Organizatoriaus ir Dalyvio susitarimas su visomis juridinėmis pasekmėmis. Dalyvis, paspaudęs „Registruotis” ir sutikęs su “dalyvavimo sąlygomis” patvirtina savo įsipareigojimą jų

laikytis.

DALYAVIMO SĄLYGOS LYGIOS ORGANIZATORIAUS IR DALYVIO SUTARČIAI. Užsiregistravęs į mugę dalyvis sutinka su dalyvavimo sąlygose esančiais punktais bei prisiima visišką atsakomybę už įsipareigojimų vykdymą, bei galimas pasėkmes.

DALYVIO ĮSIPAREIGOJIMAI

DALYVIS įsipareigoja mugės metu prekiauti griežtai tik Šalių suderintu ir registracijos anketoje nurodomu prekių asortimentu.

DALYVIS įsipareigoja laiku ir savo sąskaita pasirūpinti visais privalomais dokumentais: valstybės institucijų reikalaujamais leidimais, licenzijomis bei kt., išskyrus leidimus prekiauti renginio metu, jais pasirūpina mugės ORGANIZATORIUS. DALYVIS privalo užtikrinti, kad jo turimi leidimai ir licencijos mugės metu galioja.

DALYVIS įsipareigoja užtikrinti įrenginių, ar kito materialaus turto, esančio prekybiniame plote, saugumą, grindinio bei želdinių išsaugojimą.

DALYVIS įsipareigoja laikytis teisės aktų reikalavimų, reglamentuojančių prekybą viešoje vietoje, aplinkos apsaugą, priešgaisrinę saugą, sveikatos ir sanitarijos reikalavimus ir pan.

DALYVIS įsipareigoja neperleisti savo prekybai skirtos vietos tretiesiems asmenims be išankstinio raštiško ORGANIZATORIAUS sutikimo.

DALYVIS įsipareigoja prižiūrėti prekybos vietą laikyti ją švarią ir tvarkingą.

DALYVIS patvirtina, kad yra atsakingas už bet kokią padarytą žalą suteiktai prekybos vietai, joje esančiai įrangai bei tinklams. Jei tokia žala atsirado dėl DALYVIO, ar su jo vykdoma veikla susijusių priežasčių, jo darbuotojų, klientų, lankytojų ar kitaip susijusių asmenų kaltės. Tokiu atveju DALYVIS privalo nedelsiant savo lėšomis pašalinti tokius gedimus ir/ar apmokėti ORGANIZATORIUI visas su tokių gedimų pasekmėmis susijusias išlaidas.

DALYVIUI pažeidus susitarimą prekiauti sutartyje nurodyto asortimento gaminiais, ORGANIZATORIUS turi teisę vienašališkai nutraukti bendradarbiavimą, bei uždrausti tolesnį prekybos vykdymą renginio metu, o DALYVIS privalo ne ginčo tvarka sumokėti ORGANIZATORIUI 200 Eur. (du šimtus eurų) baudą ir negrąžinti sumokėtų mokesčių už prekybos vietą.

Kyla klausimų?

Susisiekite ir mes jums atsakysime.

Kalendorius

Renginio pradžia:

Šeštadienis, 2022-04-09

10:00 - 18:00  

Palikti atsiliepimą apie renginį

Refund Policy

Darbo laikas
I-V 10.00-17.00
Siųsti žinutę

Laiškas išsiųstas

Send mail failed

Please enter input field

MyFest – sukurta prekybininkams

Meniu

Kontaktai

Žirmūnų g. 139, LT-09120 Vilnius
© 2024 MyFest. Visos Teisės Saugomos. Tinklalapį kūrė - MadridoWeb